Beata Rzepecka O mnie

WITAJ,

JESTEM BEATA.

Odpoczynek, który jest mi dzisiaj tak bliski i ważny, nie zawsze towarzyszył mi w życiu.

     Od kiedy zaczęłam zwracać uwagę na odpoczynek, jestem spokojna, a mój świat bardziej uporządkowany. Wierzę, że Ty też to możesz to osiągnąć.

     Rozumiem, co to znaczy pracować non stop przez kilka dni, czy tygodni i nie wiedzieć czym jest chwila odpoczynku. Nawet jeśli fizycznie jest to możliwe, to głowa nie pozwala, bo ciągle masz tyle do zrobienia i przeróżne obowiązki przytłaczają a lista obowiązków się nie kończy. Pracowałam intensywnie przez wiele lat zmieniając kontynenty, strefy klimatyczne i byłam w ciągłym biegu. Wydawało mi się, że tak jest dobrze. 

     Pandemia kazała mi się zatrzymać, nauczyła mnie żyć w wolniejszym rytmie. Zobaczyłam, że można inaczej i nawet mi się to spodobało. Zrozumiałam, jak ważny jest odpoczynek i jak ciężko znaleźć dla niego stałe miejsce w zabieganej codzienności. Nauczyłam się odpoczywać każdego dnia, nie tylko w weekendy, wakacje czy święta. 

     W swojej pracy wiele razy widziałam, jak ludzie poszukują prawdziwie głębokiego odpoczynku na dłużej, a nie tylko w trakcie urlopu. Zrozumiałam, że potrzebują trwalszej zmiany. Postanowiłam w tym pomagać i ukończyłam Coaching i Mentoring w biznesie (studia podyplomowe na Politechnice Łódzkiej). Tak połączyłam dwie miłości mojego życia: pasję do podróży i wspieranie innych w skutecznym odpoczywaniu. 

     Ja już nie pędzę, zmieniłam swoje życie i z chęcią pokażę Ci w jaki sposób odpoczywać. Jeśli odpoczynek stanie się Twoim stałym, ważnym elementem każdego dnia – zmieni się jakość Twojego życia, wpłynie to też na poprawę zdrowia fizycznego i psychicznego oraz na Twoje relacje. 

     Napisz do mnie wiadomość, jeśli chcesz razem ze mną wejść na drogę ku spokojniejszemu życiu.

Moją maksymą życiową jest

SEMPRE AVANTI

czyli zawsze do przodu, nie zważając na trudności.

Lubię truskawki, cenię sobie spokój i radość życia.

Marzy mi się aby ludzie byli wierni przede wszystkim sobie,
wybierali odwagę, wolność i nie zapominali o uśmiechu.

ZNAJDZIESZ MNIE TUTAJ:

OPINIE

Dziękuję za każde pytanie, które wytrącało mnie z wyuczonego i od lat powtarzanego potoku słów, bez jakiegokolwiek znaczenia.
Dziękuję za złamanie schematów myślowych.
Dziękuję za Twoją pozytywną energię
Dominika
Logistyk
Beata nauczyła mnie, że kluczem jest działanie mimo lęku ale także umiejętności odpuszczania, gdy lęk jest zbyt duży, bo to nie czas na wielką decyzje. Dziś jestem w innym miejscu ( w przenośni i dosłownie ) zmieniłam miejsce zamieszkania, zmieniłam pracę, przebudowałam życie osobiste. Jestem wdzięczna za każde Jej dobre słowo i za odwagę, którą we mnie odnalazła i dlatego polecam z całego serca
Nicola
Stomatolog
To był trudny proces i nauka o sobie samej. Z perspektywy czasu nie umiem wyrazić wdzięczności Beacie za ten proces, zmiany i siłę . Beatko dla mnie jesteś niesamowita i każdy mógłby się nauczyc od Ciebie empatii, wrażliwości, spokoju, szacunku i miłości do samego siebie, Dziękuję.
Justyna
Lekarz dentysta
Beata wspiera coaching różnymi narzędziami, które bardzo ze mną rezonują. W przestrzeni z Beatą czuję się bezpiecznie, zaopiekowana i mocno wspierana.
Donata
Terapeutka manualna